Farské oznamy na 4. pôstnu nedeľu (10. - 17. marec 2024)

Ostatná aktualizácia: 09 marec 2024
Napísané: 09 marec 2024

RKC - Farnosť Dvorníky
v týždni od 10. do 17. marca 2024

www.dvorniky.fara.sk     |     Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.     |     tel: ‭0911 487 300

Deň Lit. kalendár Miesto, čas Úmysel svätej omše

4. pôstna nedeľa Dvorníky 7:30 † Jaroslav a Marta Blaškoví
Bojničky 9:00 manžel Miloš Izakovič
Šalgočka 9:00 † rodičia Hambalkoví, sestra Oľga a celá † rodina
Zem.Sady 10:30 † syn Jozef a manžel Jozef Cáderoví
Dvorníky 10:30  † mama Emília Šubertová
Po 11.3.
  Bojničky 17:00 † rodičia Anna a František
Ut 12.3.   Dvorníky 17:00 † Augustín a Mária Vermanoví
St 13.3.

Zem.Sady 17:00 † rodičia Vojtech a Marta Súkenníkoví
Št 14.3.   Bojničky 17:00 † Vít a Matilda Dlhošoví
Pi 15.3.   Dvorníky 17:00 rodičia Eduard a Natália Polákoví, dcéra Beáta a nevesta Veronika
So 16.3.   Dvorníky 17:00 rodičia Šuranoví, otec Štefan Dlhý a st. rod. z ob. str.

5. pôstna nedeľa Dvorníky 07:30 za duše v očistci
Bojničky 09:00 † manžel Alojz a rodina Dlhošová a Činčurová
Šalgočka 09:00 rodič.Cecília a Fridolín Kollároví, otec Viktor, strýko Anton a st.r.
Zem.Sady 10:30 rodičia Bíroví, brat Janko, kmotor Štefan, teta Eva aost. rod.
Dvorníky 10:30
za farníkov
  • Dnes sa koná druhá zbierka na organ. Na budúci týždeň bude zbierka na pomoc prenasledovaným krsťanom a vojnovým utečencom. Opäť máme dve zbierky po sebe. V úplnej slobode sa rozhodnime, či a ako ktorú podporíme.
  • Spovedanie pred Veľkou nocou:   Bojničky: nedeľa 17.3., 15:00-16:30
                                                              Zemianske Sady: nedeľa 17.3., 15:30-16:30
                                                              Dvorníky: sobota 23.3., 9:30-11:30
  • Spovedaie starkých a chorých k Veľkej noci nahláste v sakristii kostolov.
  • Na budúci týždeň bude o 10:30 v Dvorníkoch detská sv. omša.
  • Krížové cesty cez pôst: Dvorníky: piatok 45 min. pred sv. omšou a v nedeľu o 15:00. Bojničky v pondelok 45 min pred sv. omšou a v nedeľu o 14:00. Zeminske Sady v stredu a Šalgočka v nedeľu 45 min. pred sv. omšou.
  • Myšlienka na týždeň:Dobrý deň, sused. Zajtra idem zabíjať prasa a chýbajú mi nejaké veci. Vedeli by ste mi  pomôcť?""Samozrejme. A čo vám chýba?""PRASA." :) Niekedy prosíme o pomoc. O naplnenie srdca, alebo osvietenie rozumu. Pán chce naplniť aj osvietiť a nemá čo:) Nádherný SPRAVME ČO MÔŽME dník, moji milovaní:)))"